Skoki spadochronowe to wspaniała przygoda i niezapomniane przeżycia. Zapisując się na swój pierwszy skok spadochronowy zastanawiasz się zapewne czy to bezpieczne? Odpowiedź brzmi... TAK i to bardzo!

Za cały przebieg Twojego skoku w tandemie odpowiada instruktor – tandem pilot. To on przygotowuje Cię przed startem na ziemi, podaje Ci niezbędne informacje na temat skoku i przypina do siebie w samolocie. Kontroluje on cały przebieg skoku od momentu wejścia do samolotu do lądowania.

System tandemowy na którym skaczemy wyposażony jest w spadochron główny oraz spadochron zapasowy. Posiada on także tak zwany automat spadochronowy, czyli elektroniczny anioł stróż. W sytuacji, w której z jakiś przyczyn instruktor nie mógłby samodzielnie otworzyć spadochronu zrobi to za niego na bezpiecznej wysokości automat.

Używamy tylko najlepszego na świecie systemu tandemowego SIGMA. Jest to dwuosobowy spadochron amerykańskiej produkcji uważany za najbardziej komfortowy i niezawodny. Nasi instruktorzy mają na koncie kilka tysięcy skoków spadochronowych z czego ponad 1000 z pasażerami.

Zarezerwuj skok right