Czy skakać może każdy?

Skoki spadochronowe w tandemie to rozrywka dosłownie dla każdego. Nie trzeba mieć zdrowia komandosa żeby z nami skoczyć ;) Minimum formalności i 100% zabawy. Za cały skok odpowiada instruktor-tandem pilot. To dzięki jego doświadczeniu skoczyć może każdy bez przechodzenia badań lekarskich ani wykonywania szkoleń. Wystarczy, że zapiszesz się na skok, przyjedziesz na lotnisko i już możemy skakać!

Jedynymi przeciwwskazaniami do skoku są epilepsja, ciężkie choroby serca lub pozostawanie pod wpływem środków odurzających.

Skakać mogą z nami osoby w wieku od 10 do 100 lat!

Czy to bezpieczne?

Skoki tandemowe to jedna z bezpieczniejszych form rekreacji. Sprzęt do wykonywania skoków jest wyposażony w dwa spadochrony – główny i zapasowy a także w elektroniczny automat spadochronowy. Cały przebieg skoku kontroluje doświadczony instruktor a przy lądowaniu pasażer nie ma kontaktu z ziemią. Wszystko to czyni skoki w tandemie niezwykle bezpieczne i dostępne dla każdego.

Na jakim sprzęcie skaczecie?

Nasi instruktorzy wykonują kilkaset skoków tandemowych rocznie. Dzięki temu mogliśmy pozwolić sobie na zakup najlepszych zestawów SIGMA firmy UPT. Jest to najbardziej bezpieczny, komfortowy i uznany system do wykonywania skoków tandemowych na świecie. Na naszym lotnisku posiadamy kilka takich zestawów, w większość z nich jest praktycznie nowa!

Kiedy można zarezerwować skok?

Skaczemy od piątku do niedzieli w każdy weekend od kwietnia do października. Aby z nami skoczyć wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny.

Jak powstaje film ze skoku?

Razem z Tobą i tandem pilotem skoczy skoczek kamerzysta. Za pomocą kamery i aparatu umieszczonymi na kasku nakręci film i wykona zdjęcia. Film i zdjęcia obejmuje przygotowania do skoku, lot samolotem, wyskok, swobodne spadanie oraz lądowanie. Całość zmontowana i nagrana na DVD, które otrzymasz w estetycznym pudełku.

Zobacz film ze skoku w tandemie.

Czy potrzebuje wykonać badania albo szkolenie?

Skoki spadochronowe w tandemie nie wymagają wykonania badań lekarskich ani szkolenia. Jedyne co musisz zrobić to zarezerwować skok na naszej stronie, przyjechać na lotnisku o umówionej porze w wygodnym sportowym ubraniu i już możemy skoczyć. Na miejscu otrzymasz wszystko co potrzebne, czyli naszą profesjonalną pomoc, dobry humor, wspaniałą zabawę oraz gogle i kombinezon ;)

Czy skakać mogą także osoby niepełnoletnie?

Skakać mogą z nami osoby dosłownie w każdym wieku czyli również osoby niepełnoletnie a także osoby w podeszłym wieku.

Chcę sprezentować skok komuś bliskiemu

Skok spadochronowy w tandemie to świetny prezent na każdą okazję: urodziny, ślub, zaręczyny, wieczór kawalerski/panieński czy inne ważne święto. Skok taki możesz sprezentować na dwa sposoby. Pierwszy: rezerwujesz datę skoku i przyjeżdżasz z osobą obdarowaną na lotnisko robiąc jej niespodziankę. Drugim sposobem jest kupno vouchera prezentowego. Osoba taka otrzymuje w prezencie voucher do wykorzystania w naszej szkole a termin skoku ustala z nami samodzielnie.