Każdy może skoczyć

Pasażerem może być dosłownie każdy. Najmłodsza osoba, która skoczyła w Polsce miała 8 lat a najstarsza 80.
Jeżeli chcesz przeżyć przygodę swojego życia zapisz się na skok teraz. Skaczemy w każdy weekend pod piątku do niedzieli. Doświadczona kadra i najlepszy sprzęt to gwarancja wspaniałej zabawy i niezapomnianych przeżyć.

Zarezerwuj skok right

Bezpieczeństwo

Skoki spadochronowe to wspaniała przygoda i niezapomniane przeżycia. Zapisując się na swój pierwszy skok spadochronowy zastanawiasz się zapewne czy to bezpieczne? Odpowiedź brzmi... TAK i to bardzo!

Czytaj więcej right

Przebieg skoku

Przed skokiem instruktor ubiera pasażera w wygodny kombinezon i dopasowuje do niego uprząż, za pomocą której będzie on przyczepiony do instruktora w trakcie skoku. Po dopasowaniu uprzęży przeprowadzany jest krótki instruktarz na temat przebiegu skoku.

Czytaj więcej right

Instruktor – Tandem Pilot

Instruktor spadochronowy uprawniony do wykonywania skoków z pasażerem nazywany jest Tandem Pilotem. Aby uzyskać takie uprawnienia trzeba być bardzo doświadczonym skoczkiem spadochronowym.

Czytaj więcej right

Kamerzysta

Skacząc w tandemie masz możliwość zamówienia usługi wykonania filmu i zdjęć ze skoku. Filmowaniem i fotografowaniem zajmuje się specjalny skoczek-kamerzysta który skoczy obok Ciebie. Nakręcony film zostanie później zmontowany.

Czytaj więcej right